Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Redaktorzy biuletynu

  1. Marcin Amarowicz
    • Stanowisko: Inspektor
  2. Małgorzata Anwailer
    • Instytucja: UM Przemysl
  3. Magdalena Baran
  4. Katarzyna Błażkowska
    • Instytucja: Biuro Prezydenta Miasta
    • Stanowisko: Inspektor
  5. Marcin Bobko
    • Instytucja: RIF
    • Stanowisko: pomoc administracyjna
  6. Anna Bobko-Wajda
  7. Paweł Bugera
  8. Elżbieta Chachura
  9. Paweł Chmiel
  10. Elżbieta Cielecka
  11. Piotr Czekaj
    • Instytucja: Wydział Mienia Komunalnego
    • Stanowisko: inspektor
    • Telefon: 166752132
    • Fax: 166786449
  12. Agata Czereba
    • Instytucja: Kancelaria Prezydenta Miasta
    • Telefon: 166752092
  13. Andrzej Daćko
    • Instytucja: Wydział Spraw Społecznych
    • Stanowisko: Inspektor
  14. Jolanta Demska
    • Instytucja: Wydział Geodezji Kartografii i Katastru
  15. Barbara Drymajło
    • Instytucja: Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska
    • Stanowisko: inspektor
    • Telefon: 166752049
    • Fax: 166752049
  16. Małgorzata Felczyńska
  17. Edyta Florczak
    • Instytucja: Wydział Komunikacji Transportu i Dróg
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 166752002
  18. Paweł Gałęza
  19. Beata Gałuszka
  20. Sławomir Gaszyński
  21. Robert Gawlik
  22. Olga Giefert
    • Instytucja: OKK
  23. Ryszarda Gnus
    • Instytucja: Wydział Organizacyjny
    • Stanowisko: Naczelnik Wydziału
  24. Ewa Gołębiowska
  25. Dorota Grabiec
    • Instytucja: Inspektor
    • Stanowisko: Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
    • Telefon: +48166752123
  26. Dominika Hajduk
    • Instytucja: OKK
    • Stanowisko: Główny Specjalista ds. Kontroli Finansowej
  27. Agnieszka Hałabura
    • Instytucja: Wydział Mienia Komunalnego
    • Stanowisko: inspektor
    • Telefon: 166752127
  28. Dominika Handzel
  29. Anna Hendzel
    • Instytucja: Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska
    • Telefon: 166752049
    • Fax: 166752049
  30. Tomasz Hendzel
    • Instytucja: BRM
  31. Maciej Iwaszkiewicz
  32. Katarzyna Jach
    • Instytucja: Wydział Gospodarki Komunalnej
    • Stanowisko: Podinspektor
  33. Agnieszka Januszczak
    • Instytucja: Wydział Mienia Komunalnego
    • Stanowisko: inspektor
    • Telefon: 166752133
    • Fax: 166786449
  34. Grzegorz Karnas
    • Instytucja: Wydział Promocji, Sportu, Turystyki i Kultury
  35. Agata Kasyan
  36. Paweł Kikiela
  37. Kinga Kiszka
  38. Wiesława Kocyła
  39. Alicja Kołcz
  40. Agnieszka Kudła
  41. Jacek Kwaśny
  42. Marek Legenc
  43. Iwona Liweń
  44. Damian Molter
    • Instytucja: Biuro Rady Miejskiej i Współpracy z Zarządami Osiedli
    • Telefon: 166752118
  45. Artur Morawski
    • Instytucja: Wydział Gospodarki Lokalowej
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: +48166752001
    • Fax: +48166752001
  46. Mateusz Nowak
    • Instytucja: Wydział Edukacji i Sportu
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 166783142
  47. Janusz Nowiński
  48. Jerzy Ochalski
    • Instytucja: BRM
  49. Katarzyna Olejarka
    • Instytucja: RIF
    • Stanowisko: podinspektor
    • Telefon: 166752002
    • Fax: 166752002
  50. Ryszarda Pacławska
  51. Monika Pacuła – Chwasta
  52. Łukasz Palko
  53. Jacek Paniw
    • Instytucja: Urząd Miejski
    • Stanowisko: podinspektor w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg
    • Telefon: 16 6752019
  54. Wojciech Pietruszka
    • Instytucja: UM Przemyśl
  55. Extael Test Piotr Walczak
    • Instytucja: EXATEL
    • Stanowisko: Programista
  56. Anna Popiel
  57. Rafał Porada
    • Instytucja: Biuro Informatyczne
    • Stanowisko: Kierownik Biura Informatycznego
    • Telefon: +48166752062
    • Fax: +48166752062
  58. Eliza Porębska
    • Instytucja: Wydział Gospodarki Komunalnej
    • Telefon: 166782556
  59. Ewa Rojek
  60. Robert Rybotycki
  61. Monika Siara
  62. Robert Sielski
    • Instytucja: Wydział Organizacyjny
    • Stanowisko: Inspektor
  63. Marta Skórka
    • Instytucja: Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 166752057
    • Fax: 166752057
  64. Iwona Skrzypek
  65. Jan Słowak
    • Instytucja: UM
    • Stanowisko: Główny Specjalista
    • Telefon: 166786434
  66. Agnieszka Solka
  67. Iwona Sosa-Choma
    • Instytucja: Wydział Rozwoju, Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych
    • Telefon: 16 6752075
  68. Sebastian Styś
  69. Dorota Szal
    • Instytucja: Biuro Budżetu i Analiz
  70. Maciej Szeremeta
    • Instytucja: UM
    • Stanowisko: Pełnomocnik ds. OT
    • Telefon: 502698656
  71. Monika Szpilek
    • Instytucja: Kierownik Biura Kontroli
    • Stanowisko: Główny Specjalista
    • Telefon: 166752158
  72. Monika Szpilek
    • Instytucja: Wydział Organizacji, Kadr i Kontroli
    • Stanowisko: główny specjalista
    • Telefon: 16 6752158
  73. Barbara Szynal
  74. Anna Waszczak
    • Instytucja: OKK
    • Stanowisko: Inspektor
  75. Karol Wilk
    • Instytucja: Wydział Gospodarki Komunalnej
    • Telefon: +48166752076
  76. Tomasz Włoch
    • Instytucja: Wydział Rozwoju, Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych
    • Stanowisko: Podinspektor
    • Telefon: 166752052
    • Fax: 166752052
  77. Maciej Wolański
    • Instytucja: Biuro Prezydenta
  78. Witold Wołczyk
    • Instytucja: KPM
    • Stanowisko: Rzecznik Prasowy
    • Telefon: +48166752091
    • Fax: +48166752091
  79. Karolina Żurek
    • Instytucja: Wydział Architektury
Wersja XML