Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Redaktorzy biuletynu

  1. Marcin Amarowicz
    • Stanowisko: Inspektor
  2. Małgorzata Anwailer
    • Instytucja: UM Przemysl
  3. Magdalena Baran
  4. Katarzyna Błażkowska
    • Instytucja: Biuro Prezydenta Miasta
    • Stanowisko: Inspektor
  5. Marcin Bobko
    • Instytucja: RIF
    • Stanowisko: pomoc administracyjna
  6. Anna Bobko-Wajda
  7. Paweł Bugera
  8. Elżbieta Chachura
  9. Paweł Chmiel
  10. Elżbieta Cielecka
  11. Piotr Czekaj
    • Instytucja: Wydział Mienia Komunalnego
    • Stanowisko: inspektor
    • Telefon: 166752132
    • Fax: 166786449
  12. Agata Czereba
    • Instytucja: Kancelaria Prezydenta Miasta
    • Telefon: 166752092
  13. Jolanta Demska
    • Instytucja: Wydział Geodezji Kartografii i Katastru
  14. Barbara Drymajło
    • Instytucja: Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska
    • Stanowisko: inspektor
    • Telefon: 166752049
    • Fax: 166752049
  15. Małgorzata Felczyńska
  16. Edyta Florczak
    • Instytucja: Wydział Komunikacji Transportu i Dróg
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 166752002
  17. Paweł Gałęza
  18. Beata Gałuszka
  19. Sławomir Gaszyński
  20. Robert Gawlik
  21. Olga Giefert
    • Instytucja: OKK
  22. Ryszarda Gnus
    • Instytucja: Wydział Organizacyjny
    • Stanowisko: Naczelnik Wydziału
  23. Ewa Gołębiowska
  24. Dorota Grabiec
    • Instytucja: Inspektor
    • Stanowisko: Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
    • Telefon: +48166752123
  25. Dominika Hajduk
    • Instytucja: OKK
    • Stanowisko: Główny Specjalista ds. Kontroli Finansowej
  26. Agnieszka Hałabura
    • Instytucja: Wydział Mienia Komunalnego
    • Stanowisko: inspektor
    • Telefon: 166752127
  27. Dominika Handzel
  28. Anna Hendzel
    • Instytucja: Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska
    • Telefon: 166752049
    • Fax: 166752049
  29. Tomasz Hendzel
    • Instytucja: BRM
  30. Maciej Iwaszkiewicz
  31. Katarzyna Jach
    • Instytucja: Wydział Gospodarki Komunalnej
    • Stanowisko: Podinspektor
  32. Agnieszka Januszczak
    • Instytucja: Wydział Mienia Komunalnego
    • Stanowisko: inspektor
    • Telefon: 166752133
    • Fax: 166786449
  33. Grzegorz Karnas
    • Instytucja: Wydział Promocji, Sportu, Turystyki i Kultury
  34. Agata Kasyan
  35. Paweł Kikiela
  36. Kinga Kiszka
  37. Wiesława Kocyła
  38. Alicja Kołcz
  39. Agnieszka Kudła
  40. Jacek Kwaśny
  41. Marek Legenc
  42. Iwona Liweń
  43. Damian Molter
    • Instytucja: Biuro Rady Miejskiej i Współpracy z Zarządami Osiedli
    • Telefon: 166752118
  44. Artur Morawski
    • Instytucja: Wydział Gospodarki Lokalowej
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: +48166752001
    • Fax: +48166752001
  45. Mateusz Nowak
    • Instytucja: Wydział Edukacji i Sportu
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 166783142
  46. Janusz Nowiński
  47. Jerzy Ochalski
    • Instytucja: BRM
  48. Katarzyna Olejarka
    • Instytucja: RIF
    • Stanowisko: podinspektor
    • Telefon: 166752002
    • Fax: 166752002
  49. Ryszarda Pacławska
  50. Monika Pacuła – Chwasta
  51. Łukasz Palko
  52. Jacek Paniw
    • Instytucja: Urząd Miejski
    • Stanowisko: podinspektor w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg
    • Telefon: 16 6752019
  53. Wojciech Pietruszka
    • Instytucja: UM Przemyśl
  54. Extael Test Piotr Walczak
    • Instytucja: EXATEL
    • Stanowisko: Programista
  55. Anna Popiel
  56. Rafał Porada
    • Instytucja: Biuro Informatyczne
    • Stanowisko: Kierownik Biura Informatycznego
    • Telefon: +48166752062
    • Fax: +48166752062
  57. Eliza Porębska
    • Instytucja: Wydział Gospodarki Komunalnej
    • Telefon: 166782556
  58. Ewa Rojek
  59. Robert Rybotycki
  60. Monika Siara
  61. Robert Sielski
    • Instytucja: Wydział Organizacyjny
    • Stanowisko: Inspektor
  62. Marta Skórka
    • Instytucja: Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 166752057
    • Fax: 166752057
  63. Iwona Skrzypek
  64. Jan Słowak
    • Instytucja: UM
    • Stanowisko: Główny Specjalista
    • Telefon: 166786434
  65. Agnieszka Solka
  66. Iwona Sosa-Choma
    • Instytucja: Wydział Rozwoju, Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych
    • Telefon: 16 6752075
  67. Sebastian Styś
  68. Dorota Szal
    • Instytucja: Biuro Budżetu i Analiz
  69. Maciej Szeremeta
    • Instytucja: UM
    • Stanowisko: Pełnomocnik ds. OT
    • Telefon: 502698656
  70. Monika Szpilek
    • Instytucja: Kierownik Biura Kontroli
    • Stanowisko: Główny Specjalista
    • Telefon: 166752158
  71. Monika Szpilek
    • Instytucja: Wydział Organizacji, Kadr i Kontroli
    • Stanowisko: główny specjalista
    • Telefon: 16 6752158
  72. Barbara Szynal
  73. Anna Waszczak
    • Instytucja: OKK
    • Stanowisko: Inspektor
  74. Karol Wilk
    • Instytucja: Wydział Gospodarki Komunalnej
    • Telefon: +48166752076
  75. Tomasz Włoch
    • Instytucja: Wydział Rozwoju, Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych
    • Stanowisko: Podinspektor
    • Telefon: 166752052
    • Fax: 166752052
  76. Maciej Wolański
    • Instytucja: Biuro Prezydenta
  77. Witold Wołczyk
    • Instytucja: KPM
    • Stanowisko: Rzecznik Prasowy
    • Telefon: +48166752091
    • Fax: +48166752091
  78. Karolina Żurek
    • Instytucja: Wydział Architektury
Wersja XML