Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zarządzenie Nr 328/2011 Prezydenta Miasta Przemyśla z dnia 19 września 2011 roku w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych w Przemyślu do przeprowadzenia wyborów do Sejmu RP i do Senatu RP, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

Zarządzenie Nr 328/2011
Prezydenta Miasta Przemyśla
z dnia 19 września 2011 roku

 

w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych w Przemyślu
 

do przeprowadzenia wyborów do Sejmu RP i do Senatu RP, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

 
 
Na podstawie art. 182 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks Wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. Nr 112 z późn. zm)
 
 
zarządzam, co następuje:
 

  § 1

 

Powołuję Obwodowe Komisje Wyborcze do przeprowadzenia wyborów do Sejmu RP i do Senatu RP, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r. w następującym składzie osobowym:

 

1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 Świetlica Zarzadu Osiedla Nr 4 „Lipowica”; ul. Wysockiego 8; tel. 670-17-31

 

1. Jakub Kocur

 

2. Władysława Osadzińska

 

3. Barbara Iwona Baczek

 

4. Piotr Adam Krzeszowski

 

5. Maciej Bienia

 

6. Witold Kubas

 

7. Dariusz Maga

 

8. Michał Zbigniew Mularczyk

 

9. Iwona Maria Pobidyńska

 


2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II ul. gen. M. Boruty–Spiechowicza 1; tel. 677-95-00

 

1. Joanna Maria Bilińska

 

2. Magdalena Miry

 

3. Elżbieta Jolanta Stankiewicz

 

4. Monika Drymajło

 

5. Renata Katarzyna Demska

 

6. Bartosz Nowopolski

 

7. Monika Zapałowska

 

8. Teresa Ewa Bartnicka

 

9. Bogusław Jerzy Tomaszewski

 


3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II ul. gen. M. Boruty–Spiechowicza 1; tel. 677-95-00

 

1. Barbara Zajączkowska

 

2. Edyta Ryłacz

 

3. Marta Bajda

 

4. Edward Groński

 

5. Rafał Stadnik

 

6. Dorota Kobos

 

7. Andrzej Jan Tur

 

8. Julian Dyhdalewicz

 

9. Zofia Małgorzata Draganik

 


4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 Gimnazjum Nr 1 im. Orląt Przemyskich ul. 3 Maja 38; tel. 670-73-15

 

1. Lilianna Kaszuba

 

2. Jolanta Drymajło

 

3. Joanna Maria Ner-Marciniak

 

4. Janusz Krzysztof Kuc

 

5. Damian Nuckowski

 

6. Edyta Hoxhaj

 

7. Leszek Egner

 

8. Adam Jakub Hawranek

 

9. Julian Karol Indyk

 


5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu – Poradnia Ortopedyczna ul. Monte Cassino 18; tel. 677-54-08

 

1. Krystyna Szywała

 

2. Beata Szedl-Pawliszak

 

3. Halina Krystyna Stecyk

 

4. Przemysław Paweł Piszak

 

5. Paweł Drymajło

 

6. Henryka Miśko

 

7. Daniel Stołowski

 

8. Iwona Elżbieta Niebieszczańska

 

9. Natalia Ewa Pobidyńska

 


6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu ul. 29 Listopada 12; tel. 670-66-55

 

1. Monika Miry

 

2. Beata Anna Tomaszewska

 

3. Dorota Marzena Warchoł

 

4. Jan Duda

 

5. Henryk Wasyłeczko

 

6. Małgorzata Szustalewicz-Kaweńska

 

7. Grzegorz Ostrowski

 

8. Stanisława Błachuciak

 

9. Edyta Anna Florczak

 


7. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 II Liceum Ogólnokształcące ul. bpa J. Glazera 44; tel. 679-96-75

 

1. Barbara Wilgucka

 

2. Anna Kazienko

 

3. Magdalena Stanisława Woźniak

 

4. Agnieszka Marta Bednarczyk

 

5. Elzbieta Jakubiszyn

 

6. Monika Giec

 

7. Dariusz Tadeusz Nowakowski

 

8. Bogusław Hendzel

 

9. Dorota Elzbieta Rybczyńska-Tkacz

 


8. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 II Liceum Ogólnokształcące ul. bpa J. Glazera 44; tel. 679-96-75

 

1. Monika Ewa Filipowicz

 

2. Bartłomiej Fedyk

 

3. Michał Panek

 

4. Wojciech Paweł Kamiński

 

5. Jan Lorenowicz

 

6. Paulina Sękalska

 

7. Bożena Maria Szlarp

 

8. Teresa Hendzel

 

9. Dorota Maria Zielińska

 


9. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 Klub Osiedlowy PSM ul. bpa J. Glazera 10; tel. 670-35-65

 

1. Małgorzata Czajkowska

 

2. Małgorzata Dyjak

 

3. Helena Dembek

 

4. Maciej Piotr Kamiński

 

5. Jerzy Giec

 

6. Eliza Maga

 

7. Agnieszka Dombrowska

 

8. Agnieszka Magdalena Schabowska

 

9. Mariola Jadwiga Grota

 

10. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Św. Jana Nepomucena 10 tel. 670-23-06

 

1. Krystyna Lichota

 

2. Małgorzata Gudzelak

 

3. Józefa Danuta Typrowicz

 

4. Krystyna Wyrostek

 

5. Agnieszka Dorota Demska

 

6. Patrycja Andraszek

 

7. Ryszard Zagrobelny

 

8. Anna Małgorzata Gergowich

 

9. Alicja Kurtycz

 

11. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy ul. Borelowskiego 12; tel. 670-72-70

 

1. Krystian Mirski

 

2. Katarzyna Ostrowska

 

3. Małgorzata Katarzyna Jedynak

 

4. Barbara Boroń-Holeczko

 

5. Joanna Ewa Kata

 

6. Krystyna Małgorzata Rajek

 

7. Marta Kisielica

 

8. Marta Janina Pacławska

 

9. Tadeusz Kroczek

 


12. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 Klub Sportowy „Czuwaj” ul. 22 Stycznia 6; tel. 679-16-07

 

1. Krzysztof Ostrowski

 

2. Maria Różanek

 

3. Agnieszka Czesława Cynowska-Porada

 

4. Wojciech Jerzy Sulik

 

5. Alicja Pilichowska

 

6. Edyta Krewko

 

7. Alicja Dyhdalewicz

 

8. Rafał Buchtalarz

 

9. Elżbieta Dobrowolska

 


13. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy ul. Borelowskiego 12; tel. 670-72-70

 

1. Sylwia Jujka

 

2. Anna Maria Sielska

 

3. Wiesława Franciszka Popowicz

 

4. Danuta Zofia Waszczak

 

5. Angelika Michalewska

 

6. Franciszek Marian Perłak

 

7. Krystyna Handzel

 

8. Grzegorz Paweł Wawrzynów

 

9. Barbara Maria Owczarek

 


14. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 Przedszkole Miejskie Nr 12 ul. F. Dolińskiego 4; tel. 670-06-54

 

1. Janina Pukalska

 

2. Robert Andrzej Zaprzała

 

3. Izabela Agnieszka Kamińska

 

4. Irena Bogusława Szacka

 

5. Janina Kasprzyk

 

6. Katarzyna Rydzik

 

7. Arkadiusz Tomasz Perłak

 

8. Halina Grońska

 

9. Agnieszka Katarzyna Kołtuniak

 

15. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 Osiedlowy Dom Kultury PSM

 

ul. Wyb. O. Św. Jana Pawła II Nr 70 tel. 670-76-73

 

1. Barbara Karpińska

 

2. Ewa Barbara Pisz

 

3. Joanna Katarzyna Zioło

 

4. Anna Małgorzata Bodnar

 

5. Krystyna Pałka

 

6. Justyna Anna Sieczkowska

 

7. Ewelina Grońska

 

8. Marianna Węgłowska

 

9. Anna Dorota Wilczak

 


16. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich ul. Grunwaldzka 81; tel. 670-29-15

 

1. Roman Harań

 

2. Elżbieta Opalińska

 

3. Janusz Majgier

 

4. Adam Zioło

 

5. Jadwiga Smotrycka

 

6. Marcin Piotrowicz

 

7. Kamil Karol Sitarz

 

8. Rafał Dyszkielewicz

 

9. Elżbieta Maria Kurylak

 


17. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 Gimnazjum Nr 5 im. Świętego Jana Kantego ul. Grunwaldzka 17; tel. 670-72-15

 

1. Teresa Weryk

 

2. Czesław Buksiński

 

3. Maciej Zamirski

 

4. Aneta Barbara Jurkiewicz

 

5. Magdalena Anna Bargieł-Kochman

 

6. Łukasz Turczyński

 

7. Jadwiga Wolarz

 

8. Grażyna Tymejczuk Rollinger

 

9. Wanda Rozalia Jóźwik

 


18. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 ul. Czarnieckiego 27; tel. 676-04-00

 

1. Stanisława Mac

 

2. Joanna Zapotocka

 

3. Krystyna Danuta Jarosz

 

4. Mariusz Kamiński

 

5. Jolanta Maria Wojtowicz

 

6. Andrzej Rokicki

 

7. Wioletta Elżbieta Duma

 

8. Edyta Helena Błachuciak

 

9. Marta Ewa Żurowska

 


19. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19 Szkoła Podstawowa Nr 15 ul. W. Pola 5; tel. 678-55-76

 

1. Krzysztof Żurawski

 

2. Iwona Paczkowska

 

3. Anna Iwasieczko

 

4. Agnieszka Iwona Oleszek

 

5. Anna Świtała

 

6. Konrad Rafał Radojewski

 

7. Krystyna Duma

 

8. Beata Helena Oleszek

 

9. Maria Joanna Młynarska

 


20. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20 Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Sienkiewicza 3; tel. 678-91-51

 

1. Zbigniew Mirski

 

2. Grzegorz Roj

 

3. Paweł Robert Mańkowski

 

4. Jagoda Kilar

 

5. Monika Marzena Gierczak

 

6. Maria Fiołkiewicz

 

7. Paweł Piętal

 

8. Sebastian Łukasz Tymejczuk

 

9. Bogusława Maria Hadała

 


21. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21 Gimnazjum Nr 2 ul. Ratuszowa 1; tel. 678-65-75

 

1. Aniela Rempoła

 

2. Elżbieta Zapotocka

 

3. Wacław Mariusz Kapuściński

 

4. Jacek Lechowicz

 

5. Bohdan Łopuszyński

 

6. Ewa Iwona Wilgucka

 

7. Paweł Wróblewski

 

8. Henryk Grzegorz Niklewicz

 

9. Julia Waleria Gromek

 


22. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22 Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Władycze 5; tel. 678-36-15

 

1. Ludmiła Żurawska

 

2. Waldemar Smyk

 

3. Małgorzata Monika Gocko

 

4. Zdzisław Jerzy Korzekwa

 

5. Oksana Łopuszyńska

 

6. Irmina Kruczek

 

7. Adam Duniewicz

 

8. Łukasz Czesław Święcki

 

9. Krzysztof Stanisław Dryniak

 


23. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23 Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Mickiewicza 30; tel. 678-57-58

 

1. Ryszarda Żurawska

 

2. Wiesława Teresa Sobczyszyn

 

3. Ewa Grażyna Buczko

 

4. Daniel Bogusław Dobrzański

 

5. Dorota Jabłecka

 

6. Dominika Maria Kotek

 

7. Halina Maria Basza

 

8. Mariusz Stanisław Szablan

 

9. Joanna Agnieszka Szałajko

 


24. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 24 Internat Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 1 ul. Basztowa 34; tel. 678-24-28

 

1. Jerzy Antoni Wojtyna

 

2. Krystyna Michalska

 

3. Jolanta Marta Choma

 

4. Marcin Andrzej Czajkowski

 

5. Andżelika Ossolińska

 

6. Jolanta Prydka

 

7. Małgorzata Pawlisz

 

8. Marek Jakub Talacha

 

9. Jolanta Koperska

 


25. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 25 I Liceum Ogólnokształcące ul. Słowackiego 21; tel. 676-95-70

 

1. Agnieszka Koszła

 

2. Małgorzata Janiszewska

 

3. Monika Aniela Kopacka

 

4. Natalia Dorota Gocko-Stypka

 

5. Teresa Oleksów

 

6. Marcin Karol Wójcik

 

7. Grzegorz Kurzyński

 

8. Joanna Talacha

 

9. Bożena Anna Witkowska

 


26. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 26 I Liceum Ogólnokształcące ul. Słowackiego 21; tel. 676-95-70

 

1. Artur Kawalec

 

2. Magdalena Małgorzata Golec

 

3. Barbara Ewa Niedziela

 

4. Danuta Agnieszka Eliszer

 

5. Andrzej Marek Babis

 

6. Justyna Kędra

 

7. Sylwester Strzępek

 

8. Renata Maria Machowska

 

9. Monika Barbara Głuszko

 

 

 

27. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 27 Gimnazjum Nr 3 ul. Łukasińskiego 7; tel. 678-23-22

 

1. Stanisława Gudzelak

 

2. Wacław Chmiel

 

3. Anna Marta Skwarko

 

4. Karol Jan Wojnar

 

5. Marek Turko

 

6. Grazyna Mikołajko

 

7. Aneta Mróz-Kużniak

 

8. Michał Stanisław Nowotyński

 

9. Remigiusz Piotr Łuc

 


28. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 28 Gimnazjum Nr 3 ul. Łukasińskiego 7; tel. 678-23-22

 

1. Irena Matuszek

 

2. Czesław Pecka

 

3. Aneta Chmiel

 

4. Jakub Filip Pająk

 

5. Honorata Chruszcz

 

6. Irena Czesława Stemberska-Janzer

 

7. Marta Wandasz

 

8. Aleksandra Maria Nowotyńska

 

9. Katarzyna Agnieszka Ciesielska

 


29. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 29 Ośrodek Kopalni Gazu ul. Jasińskiego 3; tel. 676-08-30

 

1. Jadwiga Świerzyńska

 

2. Ewa Ratuszny

 

3. Zdzisław Solka

 

4. Maciej Rafał Zając

 

5. Mateusz Wawro

 

6. Elżbieta Ligęza

 

7. Mieczysław Cebeńko

 

8. Teresa Szeffer

 

9. Magdalena Anna Complak

 


30. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 30 Przedszkole Miejskie Nr 19 ul. Ofiar Katynia 4a; tel. 678-00-87

 

1. Katarzyna Góralczyk

 

2. Łukasz Rudnik

 

3. Zofia Solka

 

4. Beata Paśkiewicz

 

5. Łukasz Paweł Rząsa

 

6. Krystyna Góral

 

7. Kazimierz Motyka

 

8. Ryszard Bogumił Kowalczyk

 

9. Grażyna Głowacka

 


31. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 31 Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Sobótki 23; tel. 678-99-74

 

1. Ryszard Kielar

 

2. Tadeusz Kuc

 

3. Zbigniew Piotr Węcław

 

4. Maria Sydor

 

5. Kamil Piotr Rabiej

 

6. Łukasz Wiśniowski

 

7. Marcin Piejko

 

8. Paweł Michał Tomków

 

9. Kazimierz Józef Michno

 

32. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 32 Zakład Opiekuńczo – Leczniczy ul. Jasińskiego 15; tel. 678-30-38

 

1. Marcin Kasprzyk

 

2. Eliza Porębska

 

3. Elżbieta Piejko

 

4. Zdzisława Janina Łobaza

 

5. Halina Boczulak

 

6. Marta Elżbieta Oleszek

 

7. Alina Malinowska

 


33. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 33 Świetlica Zakładu Karnego ul. Rokitniańska 1; tel. 678-92-71

 

1. Elżbieta Grodecka

 

2. Mieczysław Pawliszak

 

3. Agnieszka Majewska

 

4. Antoni Prokopowicz

 

5. Emil Matwiej

 

6. Justyna Fac

 

7. Damian Busza

 


34. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 34 D.P.S. w Przemyślu ul. Wysockiego 99; tel. 670-56-58

 

1. Andrzej Bryk

 

2. Romuald Drabik

 

3. Izabela Urszula Szczepanik

 

4. Aleksandra Leonarda Pyś

 

5. Katarzyna Anna Kłysz

 

6. Mateusz Maciej Kielar

 

7. Renata Łuków

 


35. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 35 D.P.S. Zgromadzenia Braci Albertynów ul. Św. Brata Alberta 1; tel. 670-73-40

 

1. Magda Kwiatkowska

 

2. Elżbieta Mosur

 

3. Tadeusz Zbigniew Wilczek

 

4. Beata Adrianna Dzik

 

5. Wiesława Dorosz

 

6. Maria Teresa Włodek

 

7. Emilia Teresa Zub

 


36. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 36 D.P.S. w Przemyślu ul. Św. Brata Alberta 3; tel. 678-38-26

 

1. Krystyna Chmielowiec-Finik

 

2. Zbigniew Kamiński

 

3. Ewa Tadla

 

4. Małgorzata Sielska

 

5. Mirosława Dugiełło

 

6. Kamila Patrycja Oleszek

 

7. Danuta Maria Jarosz

 


37. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 37 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu ul. Monte Cassino 18; tel. 677-52-96

 

1. Zdzisław Lechowicz

 

2. Joanna Maria Olear

 

3. Jerzy Aleksander Buczko

 

4. Robert Kruk

 

5. Jacek Osiadacz

 

6. Marian Romuald Garwona

 

7. Adam Mieczysław Półchłopek

 


38. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 38 114 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ ul. Słowackiego 85; tel. 677-15-44

 

1. Maria Kowalska

 

2. Mariusz Piotr Cieślak

 

3. Piotr Malawski

 

4. Irena Rydzik

 

5. Anna Zaleska

 

6. Aurelia Maria Wróbel

 

7. Zbigniew Sebzda

 


39. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 39 Niepubliczny Zakład Opiekńczo - Leczniczy i Opieki Paliatywnej "SAN-MED B&K" ul. Rogozińskiego 30; tel. 677-97-53

 

1. Zofia Wiśniewska

 

2. Beata Małgorzata Sękalska

 

3. Edyta Homan

 

4. Tomasz Skowronek

 

5. Piotr Mroczko

 

6. Lidia Ewa Jedlińska

 

7. Małgorzata Olchowy

 
 

§ 2

 
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia i zostanie podane do publicznej wiadomości poprzez rozplakatowanie na tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Przemyślu, oraz ogłoszenia w Biuletynie Informacji Publicznej.
 

 

Prezydent

Miasta Przemyśla

Robert Choma

Wersja XML