Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Przemyśla z dnia 28 lipca 2015 r.o numerach i granicach stałych i odrębnych obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji ds. referendum

O B W I E S Z C Z E N I E
PREZYDENTA MIASTA PRZEMYŚLA
z dnia 28 lipca 2015 r.

o numerach i granicach stałych i odrębnych obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji ds. referendum

Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt 1-3 i ust. 5 ustawy z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (tj. Dz. U. z 2015 r. poz. 318) w związku z art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2011r. Nr 21, poz.112 z późn. zm.) oraz Uchwałą Nr 63/2015 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 26 marca 2015 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr 308/2012 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 20 grudnia 2012 r. w sprawie podziału miasta Przemyśla na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów i granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych i Uchwały Nr 116/2015 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 25 czerwca 2015 r. w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia głosowania w ogólnokrajowym referendum zarządzonym na dzień 6 września 2015 r. oraz Postanowienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 17 czerwca 2015 r. o zarządzeniu ogólnokrajowego referendum (Dz. U. z 2015 r. poz. 852)

podaje się do publicznej wiadomości

informację o numerach i granicach stałych i odrębnych obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji ds. referendum utworzonych na terenie Miasta Przemyśla dla przeprowadzenia głosowania w ogólnokrajowym referendum, zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba Obwodowej
Komisji ds. Referendum

1.

Ulice: Armii Krajowej strona prawa od nr 18 do końca, strona lewa od nr 27 do końca, Bielskiego strona prawa od nr 80 do końca, strona lewa od nr 115 do końca (od ul. Łętowskiej), Zofii Chrzanowskiej, O.Augustyna Kordeckiego, Lipowicka, Łętowska, Łokietka, Obronna, Paderewskiego strona prawa od nr 22 do końca, strona lewa cała, Sanatoryjna, Szańce strona lewa od nr 73 do końca, Stanisława Sobińskiego, Wołodyjowskiego strona prawa cała, strona lewa do nr 51, Generała Józefa Wysockiego, Zamiejska, Żurawicka, Źródlana.

Sala Sportowa przy
Towarzystwie Budownictwa Społecznego
Sp. z o.o. ul. Wysockiego 24
tel. 501-076-527

2.

Ulice: Daleka, Gościnna, Waleriana Kramarza, Kazanowska strona prawa do nr 12, strona lewa do nr 11 (do ul. Generała Chłopickiego), Kochanowskiego, 3 Maja strona prawa od nr 80 do końca, strona lewa od nr 129 do końca, Mokra, Opalińskiego strona prawa cała, strona lewa do nr 19, Orkana, Przerwy-Tetmajera, Pułaskiego strona prawa od nr 14 do końca, strona lewa od nr 19 do końca, Jana III Sobieskiego, Studencka, Wita Stwosza, Żulińskiego, Żwirki i Wigury. 

Szkoła Podstawowa Nr 6 
im. Ojca Świętego Jana Pawła II 
ul. gen. M.Boruty – Spiechowicza 1 

tel. 16 677-95-00

3.

Ulice: Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Generała Dwernickiego, Hoża, Kazanowska strona prawa od nr 14 do końca, strona lewa od nr 13 do końca, Kordiana, Opalińskiego strona lewa od nr 19a do końca, Paderewskiego strona prawa do nr 20a, Prądzyńskiego. 

Szkoła Podstawowa Nr 6 
im. Ojca Świętego Jana Pawła II 
ul. gen. M.Boruty – Spiechowicza 1

tel. 16 677-95-00 

4.

Ulice: Czwartaków, Generała Chłopickiego, Iwaszkiewicza, Św. Jana Nepomucena strona lewa od nr 35 do końca, Lelewela, 3 Maja strona prawa od nr 18 do nr 64, strona lewa od nr 35 do nr 127, Okrzei, Ostrołęcka, Popielów, Pułaskiego strona prawa do nr 12, strona lewa do nr 17, Sułkowskiego. 

Gimnazjum Nr 1 im. Orląt Przemyskich 
ul. 3 Maja 38 tel. 16 670-73-15

5.

Ulice: Generała Władysława Andersa, Bukowa, Cicha, Monte Cassino, Bolesława Chrobrego strona prawa od nr 64 do końca, strona lewa od nr 63 do końca, Podpułkownika Kazimierza Gurbiela, Armii Krajowej strona prawa do nr 16, strona lewa do nr 25, Krakowska, M.Orłowicza, Romera, aleja Wolności,  Wyszyńskiego, Zakopiańska, Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego.

Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu – Poradnia Ortopedyczna 
ul. Monte Cassino 18 tel. 16 677-54-08

6.

Ulice: Astronautów, Stanisława Augusta, Pułkownika M.Borelowskiego strona prawa od nr 14 do końca, strona lewa od nr 23 do końca, Brodzińskiego, Bolesława Chrobrego strona prawa do nr 62, strona lewa do nr 61, Ceramiczna, Chodźki, Dobra, Elżbiety Drużbackiej, Gazowa, Gliniana, Graniczna, Grenada, Idzikowskiego, Jabłoniowa, 29 Listopada, 3 Maja strona prawa od nr 66 do nr 78, Małachowskiego, Mireckiego, Naruszewicza, Ordona, Emilii Plater, Podgórska, Przemyska, Sarbiewskiego, Szwoleżerska, Tarnowskiego, Wybickiego, Wyspiańskiego, Zadwórzańska, Zygmuntowska, Żółkiewskiego.

Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu 
ul. 29 Listopada 12 tel. 16 651-25-73

7.

Ulice: Bielskiego strona lewa od nr 89 do nr 113, strona prawa od nr 62 do nr 78, Artura Malawskiego, Swobodna, Szańce strona lewa od nr 21 do nr 71. 

II Liceum Ogólnokształcące 
ul. bpa J. Glazera 44 tel. 16 679-96-75

8.

Ulice: Bielskiego strona prawa od nr 22 do nr 60, strona lewa od nr 11 do nr 87, Generała Sikorskiego, Szańce strona lewa od nr 9 do nr 19. 

II Liceum Ogólnokształcące 
ul. bpa J. Glazera 44 tel. 16 679-96-75

9.

Ulice: Biskupa Jakuba Glazera, Goszczyńskiego strona prawa.

Szkoła Podstawowa Nr 4

ul. Św. Jana Nepomucena 10

tel. 16 670-23-06

10.

Ulice: Księdza Brzóski, Cmentarna, Drzymały, Grunwaldzka strona prawa do nr 44a, Św. Jana Nepomucena strona prawa cała, strona lewa do nr 33, Generała Karaszewicza-Tokarzewskiego, Kraszewskiego, Generała Stanisława Maczka, 3 Maja strona lewa do nr 33 i 33a, Malczewskiego, Norwida, Noskowskiego, Plac Unii Brzeskiej, Salezjańska, Skośna, Bolesława Śmiałego, Światowida, Obrońców Westerplatte, Wróblewskiego, Wyczółkowskiego,  Zawiszy Czarnego.

Szkoła Podstawowa Nr 4 
ul. Św. Jana Nepomucena 10 

tel. 16 670-23-06

11.

Ulice: Bema, Pułkownika M.Borelowskiego strona lewa do nr 21, Jordana, Kołłątaja, Kosynierów, Krasińskiego strona lewa od nr 13 do końca, Niemcewicza, Ogrodnicza. 

Szkoła Podstawowa Nr 14 
im. Zjednoczonej Europy 
ul. Borelowskiego 12 tel. 16 670-72-70

12.

Ulice: Klementyny Hoffmanowej, Klasztorna, Krasińskiego strona prawa cała, strona lewa do nr 11, 3 Maja strona prawa do nr 16, Plac Konstytucji 3 Maja nr 8, Racławicka, 22 Stycznia, Traugutta. 

Klub Sportowy „Czuwaj” 
ul. 22 Stycznia 6 tel. 16 670-10-36

13.

Ulice: Barcewicza, Św. Brata Alberta, Pułkownika M.Borelowskiego strona prawa do nr 12, Buszkowicka, Wybrzeże Marsz. Ferdynanda Focha, Kadłubka, Koźmiana, Lenartowicza, Obywatelska, Orzeszkowej, Pogodna, Rodziewiczówny, Rogozińskiego, Równa. 

Szkoła Podstawowa Nr 14 
im. Zjednoczonej Europy 
ul. Borelowskiego 12 tel. 16 670-72-70

14.

Ulice: Bełwińska, Bielskiego strona prawa do nr 20, strona lewa do nr 9, Bieszczadzka, Ignacego Daszyńskiego, Franciszka Dolińskiego, Głogowska, Goszczyńskiego strona lewa, Grunwaldzka strona prawa od nr 46 do końca, Jasna, Jesionowa, Henryka Kadyi, Andrzeja Kmicica, Krzywiecka, Legnicka, Narutowicza, Płowiecka, Przybyszewskiego, Radosna, Raszyńska, Marii Curie-Skłodowskiej, Księdza Ignacego Skorupki, Skrzetuskiego, Majora Słabego, Szańce strona lewa do nr 7 (od ul. Grunwaldzkiej do I-go Fortu),  Ujejskiego, Władysława Warneńczyka, Węgierska strona prawa, Wołodyjowskiego strona lewa od nr 53 do końca, Zachariasiewicza, Onufrego Zagłoby. 

Przedszkole Miejskie Nr 12 
ul. F. Dolińskiego 4 tel. 16 670-06-54

15.

Ulice: Browarna, Dubiecka, Dynowska, Grunwaldzka strona lewa od ul. Rzecznej od nr 121 do końca, Ostrowska, Węgierska strona lewa, Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II od ul. Rzecznej od nr 38 do końca.

MPEC Sp. z o.o. (sala narad)
ul. Płowiecka 8 tel. 16 670-42-53 w. 259

16.

Ulice: Felicjanek, Grunwaldzka strona lewa od nr 47 do nr 119, Porucznika Władysława Kramarza, Ignacego Krasickiego, Księcia Józefa Poniatowskiego strona prawa od nr 30 do końca, strona lewa od nr 31 do końca, Rzewuskiego, Rzeczna, Księdza Stojałowskiego, Szczęsna,  Wieniawskiego, Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II od nr 22 do nr 36.

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich ul. Grunwaldzka 81 

tel. 16 670-29-15

17.

Ulice: Barska, Długosza, Grzegorza z Sanoka, Grunwaldzka strona lewa do nr 45, Kasprowicza, Kremera, Plac Inwalidów Wojennych, Plac Konstytucji 3-go Maja od nr 1 do nr 6, Plac Orląt Przemyskich, Księcia Józefa Poniatowskiego strona prawa do nr 28, strona lewa do nr 29, Księdza Piotra Skargi, Św. Józefa, Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II strona prawa do nr 20, Żeromskiego. 

Gimnazjum Nr 5 im. Świętego Jana Kantego 
ul. Grunwaldzka 17 tel. 16 670-72-15

18.

Ulice: Bogusławskiego, Bohaterów Getta strona prawa do nr 22, strona lewa do nr 19, Brudzewskiego, Chmielna, Czarnieckiego, Dekerta, Generała Leopolda Okulickiego, Józefa Kałuży, Kopernika, Łukasiewicza, Kamienny Most strona prawa od nr 6 do końca, strona lewa cała, Podhalańczyków, Plac Św. Floriana, Reymonta, Rokitniańska, Rzeźnicza strona prawa cała,  Sportowa, Strażacka, Bronisława Trentowskiego, Wybrzeże Prezydenta W.Wilsona, Zaciszna. 

Specjalny Ośrodek 

Szkolno-Wychowawczy Nr 2 
ul. Czarnieckiego 27 tel. 16 676-04-00

19.

Ulice: Bystrzyckich, Świętego Andrzeja Boboli, Generała Henryka Dąbrowskiego, Bohaterów Getta strona prawa od nr 24 do końca, strona lewa od nr 21 do końca, Kapuścińskiego, Kokosza, Konopnickiej, Koszykowa, Krucza, Krzywa, Łozowa, Mariacka (od terenu PKP do końca) strona prawa od nr 4 do końca, strona lewa od nr 7 do końca, Mierosławskiego, Orzechowa, Pocztowa, Wincentego Pola, Polna, Rzeźnicza strona lewa, Sadowa, Sanowa, Słoneczna, aleja Solidarności, Sybiraków, Szańcowa, Szymanowskiego, Wąska, Wiśniowa, Teofila Wiśniowskiego, Wiejska, Wierzbowa, Wilczańska, Wozowa, Zagrodowa, Zamknięta, Zielona, Zyblikiewicza. 

Szkoła Podstawowa Nr 15 
ul. W. Pola 5 tel. 16 678-55-76

20.

Ulice: Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej, Brzozowa, Chodkiewicza, Chopina, Dębowa, Emilii Gierczak, Gołębia, Grabowa, Władysława Jagiełły strona prawa cała, Jaworowa, Jastrzębia, Jacka Kaczmarskiego, Klonowa, Kossaka, Świętej Królowej Jadwigi, Piotra Kmity, Kruhel Wielki, Kruhelska strona prawa do nr 48, strona lewa do nr 41, Krzemieniec, Pod Trzema Krzyżami, Leszczynowa, Leśna, Łowiecka, Matejki, Parkowa, Pawia, Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego, Ptasia, Reja, Rosłońskiego, Sanocka, Sienkiewicza, Studzienna, Sucha, Waygarta, Witoszyńska, Zachodnia. 

Szkoła Podstawowa Nr 1 
ul. Sienkiewicza 3 tel. 16 678-91-51

21.

Ulice: Franciszkańska, Jagiellońska strona lewa, Kościuszki, Mostowa, Plac Pułkownika Berka-Joselewicza, Plac Dominikański, Plac Na Bramie, Plac Rotmistrza Witolda Pileckiego, Plac Rybi, Ratuszowa, Rynek, Serbańska, Wałowa, Przecznica Wałowa, Kazimierza Wielkiego, Wodna, Zaułek Wojaka Szwejka. 

Gimnazjum Nr 2 
ul. Ratuszowa 1 tel. 16 678-65-75

22.

Ulice: Asnyka, Biskupia, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Księdza Jakuba Federkiewicza strona lewa, Fredry, Grodzka, Władysława Jagiełły strona lewa do nr 5, Kapitulna, Karmelicka, Katedralna, Błogosławionego Biskupa Jozafata Kocyłowskiego, Michała i Kazimierza Osińskich, Biskupa J.S.Pelczara strona lewa od nr 1 do nr 3, Księdza J.Popiełuszki, Plac Czackiego, Plac Katedralny, Plac Niepodległości, Różana, Sąsiedzka, Słowackiego strona prawa do nr 10, O. Szykowskiego strona prawa, Biskupa J. Śnigurskiego, Tatarska strona prawa do nr 24, strona lewa do nr 7, Władycze, Zamkowa.

Szkoła Podstawowa Nr 11 
ul. Władycze 5 tel. 16 678-36-15

23.

Ulice: Jagiellońska strona prawa, Kamienny Most strona prawa do nr 4, Klonowicza, Konarskiego, Leopolda Hausera, Korzeniowskiego, Mariacka od ul. Mickiewicza do terenu PKP strona lewa od nr 1 do nr 5, strona prawa od nr 2 do nr 2a, Mickiewicza strona lewa do nr 61, strona prawa do nr 46, Mnisza, Nestora nr 1 i nr 2, Plac Legionów, Rejtana od ul. Dworskiego do ul. Mickiewicza tj. strona lewa nr 1 i nr 3, Siemiradzkiego, Generała J.Sowińskiego, Staszica, Tuwima. 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji 
ul. Mickiewicza 30 tel. 16 678-57-58

24.

Ulice: Akacjowa, Księdza Jana Balickiego, Basztowa, Bławatkowa, Chocimska, Czerwieńska, Ojca Makarego Demeskiego, Domowa, Księdza J.Federkiewicza strona prawa, Biskupa Fischera, Grochowska, Majora Hubala, Władysława Jagiełły strona lewa od nr 7 do końca, Jarowa, Kamienna, Komisji Edukacji Narodowej, Krakusa, Kruhelska strona prawa od nr 50 do końca, strona lewa od nr 43 do końca, Kupały, Mieszka I, Biskupa J.Pelczara strona prawa od nr 2 do końca, strona lewa od nr 5 do końca, Pasteura, Piasta Kołodzieja, Potokowa, Plac Św. Brunona –Bonifacego, Rakoczego, Rodzinna, Generała Stefana Grota - Roweckiego, Witolda Regera, Skalna, Przemysława strona prawa od nr 18 do końca, strona lewa cała, Majora Sucharskiego, O. K.Szykowskiego strona lewa, Tatarska strona prawa od nr 26 do końca, strona lewa od nr 9 do końca, Ustronie, Wandy, Na Zawadach, Ziemowita, Żwirowa. 

Szkoła Podstawowa Nr 11 
ul. Władycze 5 tel. 16 678-36-15

25.

Ulice: Benszówny, Czachowskiego, Przemysława strona prawa do nr 16, Słowackiego strona prawa od nr 12 do nr 104, strona lewa do nr 103, Stachiewicza, Zaleskiego.

I Liceum Ogólnokształcące 
ul. Słowackiego 21 tel. 16 676-95-70

26.

Ulice: Biblioteczna, Rejtana od ul. Dworskiego do ul. J.Słowackiego tj. strona prawa od nr 2 do końca, strona lewa od nr 5 do końca, Smolki, Dworskiego strona prawa do nr 18, strona lewa do nr 19. 

I Liceum Ogólnokształcące 
ul. Słowackiego 21 tel. 16 676-95-70

27.

Ulice: Dworskiego strona prawa od nr 20 do nr 84, strona lewa od nr 21 do nr 67, Frankowskiego, Głowackiego, Grottgera, Kilińskiego, Moniuszki, Niewiadomskiego, Prusa, Puszkina, Tarnawskiego.

Gimnazjum Nr 3 im. Szarych Szeregów,
ul. hm. Izydory Kossowskiej 1

tel. 16 678-23-22

28.

Ulice: Bakończycka, Bujaka, Dworskiego strona prawa od nr 86 do końca, strona lewa od nr 69 do końca, Gospodarcza,  Harcmistrz Izydory Kossowskiej, Leszczyńskiego, Łukasińskiego, Nestora od ul. Dworskiego do końca, Przemysłowa, Sierakowskiego, Tymona Terleckiego, Wapowskiego, Zamenhoffa, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.

Gimnazjum Nr 3 im. Szarych Szeregów,
ul. hm. Izydory Kossowskiej 1

tel. 16 678-23-22

29.

Ulice: Batorego, Bilana, Budowlanych, Księdza A.Dobriańskiego, Fedkowicza, Gomółki, Grażyny, Harcerska, Generała J.Jasińskiego, Klaczki, Krównicka, Lwowska strona prawa do nr 76 i strona lewa do nr 81, Mickiewicza strona prawa od nr 48 do końca i strona lewa od nr 63 do końca, Księdza Jana Mogilnickiego, Młynarska, Nabielaka, Heidi Wernerus-Neumann, Nowa, Nowowiejskiego, Orna, 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty, Rozdroże, Sielecka, Stawowa, Szkolna, Syrokomli, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Tarniowa, Topolowa, Wernyhory, Wiklinowa, Wspólna, Zacisze, Zamoyskiego, Zana, Zbożowa, Zielińskiego, Księdza Józefa Ziemiańskiego. 

Ośrodek Kopalni Gazu 
ul. Jasińskiego 3 tel. 16 676-08-30

30.

Ulice: Droga Hurecka, Lwowska strona prawa od nr 78 do końca, strona lewa od nr 83 do końca, Mała, Miodowa, Niecała, Ofiar Katynia, Okrężna, Piaskowa, Północna, Przejazdowa, Przekopana, Przerwa, Skolimowska, Sienna, Smolna, Wiarowa, Wola, Wschodnia. 

 

Przedszkole Miejskie Nr 19 
ul. Ofiar Katynia 4a tel. 16 678-00-87

31.

Ulice: Cegielniana, Dojazdowa, Fabryczna, Herburtów, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Obozowa, Okopowa, Piastowska, Pikulicka, Południowa, Pusta, Rolnicza, Słowackiego strona prawa od nr 106 do końca, strona lewa od nr 105 do końca, Sobótki, Ułańska, Złota. 

Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem

Oddział w Przemyślu

ul. Sobótki 23 tel. 16 670-15-16

32.

 Obwód odrębny

Zakład Opiekuńczo – Leczniczy
ul. Jasińskiego 15 tel. 16 678-30-38

33.

 Obwód odrębny

Świetlica Zakładu Karnego
ul. Rokitniańska 1 tel. 16 678-92-71

34.

 Obwód odrębny

Miejski Dom Pomocy Społecznej
ul. Wysockiego 99 tel. 16 670-56-58

35.

 Obwód odrębny

D.P.S. Zgromadzenia Braci Albertynów
ul. Św. Brata Alberta 1 tel. 16 670-73-40

36.

 Obwód odrębny

Miejski Dom Pomocy Społecznej
ul. Św. Brata Alberta 3 tel. 16 678-38-26

37.

 Obwód odrębny

Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu  ul. Monte Cassino 18

tel. 16 677-52-96

38.

 Obwód odrębny

Szpital Miejski w Przemyślu
ul. Słowackiego 85 tel. 16 736-05-44

39.

 Obwód odrębny

Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Opieki Paliatywnej  SAN-MED B&K s.c.
ul. Rogozińskiego 30 tel. 16 677-97-53

  1. Lokale w obwodach głosowania Nr 1, Nr 5, Nr 9, Nr 15, Nr 16, Nr 19, Nr 22, Nr 24, Nr 31 dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyznaczone są dla celów głosowania korespondencyjnego.
  2. Zamiar głosowania korespondencyjnego należy zgłosić prezydentowi najpóźniej do 15. dnia przed dniem głosowania, tj. do dnia 24 sierpnia 2015 r.*
  3. Osoba niepełnosprawna, uprawniona do udziału w referendum, o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, oraz osoba, uprawniona do udziału w referendum, która najpóźniej w dniu głosowania kończy 75 lat, może udzielić pełnomocnictwa do głosowania w jej imieniu. Wniosek należy złożyć prezydentowi najpóźniej w 9. dniu przed dniem głosowania, tj. do dnia 28 sierpnia 2015 r.
  4. Osoba uprawniona do udziału w referendum może głosować w wybranym przez siebie lokalu głosowania na obszarze gminy, w tym w lokalu dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, w której stale zamieszkuje (innym niż właściwy dla jej miejsca stałego zamieszkania) lub w której będzie przebywać w dniu głosowania, jeżeli złoży pisemny wniosek o dopisanie do spisu osób uprawnionych do udziału w referendum (spisu wyborców). Wniosek należy złożyć prezydentowi najpóźniej w 5. dniu przed dniem głosowania, tj. do dnia 1 września 2015 r.
  5. Wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania składa się w urzędzie gminy, w której osoba uprawniona do udziału w referendum, będzie ujęta w spisie osób uprawnionych do udziału w referendum (spisie wyborców), najpóźniej w 2. dniu przed dniem głosowania, tj. do dnia 4 września 2015 r.

*) termin wydłużony zgodnie z art. 9 § 2 Kodeksu wyborczego.

PREZYDENT
Miasta Przemyśla
Robert CHOMA

 


PDFObwieszczenie Prezydenta Miasta Przemyśla z dnia 28 lipca 2015 r.o numerach i granicach stałych i odrębnych obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji ds. referendum
 

Wersja XML